KONTAKT

 

 

E-mail:estelle.wrozka@op.pl

Strona www:wrozkaestelle.jimdo.com

Regulamin

 

 

1.Niniejszy regulamin został sporządzony na potrzeby strony www.wrozkaestelle.jimdo.com

Dotyczy on także mojej współpracy z portalami o tematyce ezoterycznej.


2. Nie wróżę osobom niepełnoletnim!


3.Nie wróżę kobietom w ciąży, na temat daty i okoliczności śmierci oraz numerów gier liczbowych.

 
4. Nie wróżę na temat osób trzecich. Zgłaszając się do mnie możecie uzyskać dokładną prognozę dotyczącą Waszej osoby i tego co Was czeka, nie pytajcie więc " czy moja szefowa jest szczęśliwa w małżeństwie?":)

 
4. Karty nie są wyrocznią, one prognozują przyszłość, pokazują jakie macie przed sobą możliwości, jak może wyglądać Wasze życie, jednak decyzje należą do Was. Tarot daje cenne wskazówki, nie daje 100% pewności. Pomimo tego,że moje wróżby znane są z duże sprawdzalności, nie mogę gwarantować,że każdemu w 100% wszystko się sprawdzi. Nie ponoszę też odpowiedzialności za Wasze wybory i decyzje.Staram się pomóc,a nie podejmować za Was decyzje!

 
5. Zadawajcie konkretne pytania,nie chodzi o dokładne opisanie sytuacji, sama zobaczę to w kartach, ale o szczegółowe pytanie,sprecyzowanie na czym najbardziej mam się skupić. Jeśli pytacie :"jak będzie wyglądał mój kolejny rok"mogę zacząć się skupiać na tym co sami już wiecie(np że zdradza mąż),a nie np na szansach,na nowych możliwościach, na sposobach poradzenia sobie z problemami.


6. Przed zadaniem pytania należy podać swoje imię oraz datę urodzenia. W przypadku wróżby partnerskiej  także imię oraz datę urodzenia osoby, z którą wiążecie to pytanie.


7. Nie wróżę gratis!!Wróżenie z kart Tarota jest nie tylko moją pasją, ale także pracą, proszę to uszanować!

8. Ta strona ma charakter informacyjny,proszę kontakować się ze mną poprzez portale,z którymi współpracuję.

9.Nie biorę odpowiedzialności za wybory klientów oraz za ich sposób interpretacji wróżby. Udzielam porad,a decyzje podejmujecie Państwo sami, kształtując tym samym taką,a nie inną rzeczywistość.